Půjčka hned

Půjčka hnedLidé, co potřebují peníze hned, mají v dnešní době nečekaně mnoho možností, jak těchto peněz dosáhnout. K dispozici nám jsou bankovní instituce poskytující běžné bankovní půjčky i nebankovní společnosti poskytující rychlé nebankovní půjčky. Obě dvě tyto možnosti se od sebe velmi liší, a tak si každá z nich vždy najde své příznivce i odpůrce.

Jeden z největších rozdílů mezi bankovní a nebankovní půjčkou je jejich rychlost a dostupnost. V obou těchto případech je výhoda na straně nebankovních půjček, které může využít téměř každý a od kterých peníze získáte do několika minut od odeslání žádosti. A právě díky tomu se mohly nebankovní společnosti uchytit na trhu a získávat si stále větší oblibu mezi žadateli o půjčku.

Chcete-li se o možnosti rychlých půjček něco dozvědět, například jaké jsou jejich výhody či nevýhody, pak si přečtěte tento článek, ve kterém se o půjčce hned dozvíte více.

Půjčka hned a její specifické vlastnosti

Jak již bylo popsáno výše, s rychlou půjčkou (půjčka hned) se setkáte spíše u nebankovních společností. Bankovní instituce se sice inovace a lákavé výhody nebankovních společností snaží dohnat a vyvážit, posouvají se však po malých krůčcích (setkat se můžete například s bankovní půjčkou online). To je způsobeno velkou administrativní zátěží a prověřováním klienta při sjednávání bankovní půjčky.

U nebankovní půjčky se však s prověřováním klienta (dokládání příjmu, nahlížení na registru dlužníků) nesetkáte, což je jedním ze specifických rysů a hlavních výhody nebankovní půjčky. Tyto půjčky bývají krátkodobé s dobou splatnosti do 30 dnů.

Ochrana věřitele/nebankovní společnosti je zde však zajištěna jinak, a to vyššími úroky a nemalými sankcemi za nesplácení půjčky.

S výše uvedeným neprověřováním klientů souvisí dvě nesporné výhody tohoto typu půjček. Půjčka ihned je poskytnuta do několika minut od zaslání žádosti o půjčku, proto je tato půjčka nazývána jako „půjčka hned“. S neprověřováním klientů souvisí i dostupnost těchto půjček.

Další specifika jsou:

–        menší finanční částky (kolem 5 000 až 10 000 Kč)

–        menší doba splatnosti (kolem 30 až 45 dní)

–        O půjčku lze žádat SMS zprávou

Kdo může půjčku hned využít?

Půjčka hned se hodí pro všechny, co peníze potřebují co nejrychleji. Skrze výše uvedenou dostupnost půjčky se půjčka hodí pro kohokoli, kdo je straší 18 let, má pravidelný příjem (není ověřováno) a nemá u společnosti nesplacený závazek. Tento typ půjček je zaměřen spíše na méně bonitní klienty, kteří potřebují vyřešit nenadálou finanční situaci, ale také pro ženy na mateřské, studenty či seniory.

Jak můžete půjčku získat?

Půjčku si můžete nejčastěji sjednat třemi způsoby. Za prvé můžete o půjčku zažádat online z pohodlí svého domova prostřednictvím online formuláře. Za druhé můžete zaslat SMS žádost, anebo za třetí si můžete půjčku vyřídit přímo ve společnosti.

Výhody

–        Rychlost

–        Snadná dostupnost

–        Bez nahlížení do registru dlužníků

–        Bez dokládání příjmu

–        Bez poplatků

Nevýhody

–        Vyšší úroky než u bankovní půjčky

–        Sankce za nesplácení

Půjčka hned může být vhodným řešením pro nenadálé finanční situace či nečekané výdaje, musíte si však prověřit společnost, u které o půjčku žádáte, a hlavně si musíte pečlivě přečíst smluvní podmínky a hlídat si dobu splatnosti.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: backlink indexing | Thanks to buy wow gold, etikettenkiste.de and buy backlinks