Provident půjčka

Společnost Provident Financial

Společnost Provident Financial se zabývá spotřebitelským financováním a poskytováním nižších krátkodobých úvěrů domácnostem a soukromým osobám. V České republice působí tato britská společnost, která je součástí nadnárodní skupiny IPF, od roku 1998 a již na začátku se zařadila mezi nejvyhledávanější poskytovatele nebankovních půjček u nás. Tento post si udržela a v současnosti se může tato firma pochlubit již čtvrt milionem spokojených zákazníků. A tito zákazníci se často spokojeně vracejí.

Ve svém oboru patří mezi ty nejkvalitnější s nejnižším úrokem. Její produkty se vyznačují dokonalou transparentností, poctivostí a velmi individuálním přístupem k řešení zákazníkových požadavků, hlavně se nemusíte obávat skrytých poplatků. Provident Financial si velmi zakládá na tom, aby její zákazníci byli vždy spokojeni, a proto prosazuje zodpovědný a korektní přístup. Podívejme se nyní podrobněji na hlavní produkt této společnosti.

TIP: Půjčky pro problémové klienty

Půjčka Provident do 50 000,-Kč

Společnost Provident Financial nabízí řešení krátkodobého finančního nedostatku formu neúčelové půjčky, která vám poskytne hotovost v rozmezí 4 000 až 50 000,-Kč bez náhledu do registru. Vyřízení je nesmírně pohodlné a rychlé, Provident dělá vše pro váš komfort. Půjčku můžete navíc získat bez zajištění ručitelem nebo zástavou a při jejím vyřizování je brán zřetel pouze na vaši aktuální finanční situaci.

Nebudete tedy prověřováni v registru dlužníků a ani jiné resty či dluhy z minulosti vaši žádost neohrozí. Doba splatnosti Provident půjčky je obvykle 45 nebo 60 týdnů. Velkou výhodou je, že ihned při podání žádosti uvidíte, kolik přesně zaplatíte na RPSN i úrocích a také na kolik vás půjčka vyjde celkově takže se dostáváme k tomu, že nenajdete žádné skryté poplatky. Smlouva je zřetelná aby ji pochopil každý.

TIP: Srovnání nejvýhodnějších půjček

Svou žádost budete projednávat se svým obchodním zástupcem, který vám bude k dispozici poté co vyplníte online formulář, vám zavolá obchodní specialista a on s vámi bude komunikovat po celou dobu vyřizování i splácení půjčky. Půjčka je velmi flexibilní a je s ní možno dosáhnout značně individuálního řešení vaší finanční situace.

Výše splátek

Půjčka                    Výše splátky

4 000 Kč                  154 Kč / týdně

20 000 Kč                612 Kč / týdně

50 000 Kč                1 530 Kč / týdně

Powered by WordPress | Designed by: backlink indexing | Thanks to buy wow gold, etikettenkiste.de and buy backlinks