Porovnání dvou oblíbených půjček Cofidis půjčky a Tesco půjčky

Oblíbené půjčky. Prostě takové, které využívá hodně klientů a nemají nikdy nouzi o nové zájemce, kteří chtějí bližší informace o celé transakci. Pojďme si přinést zajímavé srovnání dvou různých půjček, z nichž může být vítězem jen jedna – necháme samozřejmě na vás, která snad přijde jako sympatičtější. Pokud zrovna hledáte nějakou půjčku, která by svými parametry splnila vaše představy, možná dostanete také zajímavý tip.

Cofidis přináší možnost získat až půl milionu

Pokud hledáte společnost, která vám půjčí poměrně velkou finanční sumu bez velkého množství nekonečné administrativy, možná bude zajímavým tipem třeba Cofidis půjčka. Podobně atraktivní je ale půjčka od Tesco, která vám umožní sjednat si úvěr při běžném nákupu potravin v nejbližším supermarketu. Pojďme si proto obě půjčky představit v malé tabulce, která promluví řečí čísel a nastíní, která z nich by mohla být zajímavější. Není nic lepšího. Prostě jednoduché srovnání tváří v tvář!

Poskytovatel půjčky Cofidis Tesco
Rozsah 20 až 500 tisíc korun 20 až 500 tisíc korun
Délka splatnosti 12 až 84 měsíců (tj. sedm let) 12 až 84 měsíců (tj. sedm let)
Poplatky navíc Ne Ne
Podmínky nutné pro schválení Plnoletost, pravidelný příjem, bez záznamu v registru Plnoletost, pravidelný příjem, trvalý pobyt v ČR
Úrok / RPSN od 5,89 / 6,05 % 11,52 / 12,2 %

 

Jak vidíte, obě nabídky se liší jen v jedné jediné zásadní věci. Ačkoliv si vlastně můžete půjčit navlas stejnou částku a totožná je i doba splatnosti, RPSN se hodně odlišuje. Samozřejmě, každý klient zpravidla dostane trochu odlišnou nabídku, ale šest procent rozdílu je už poměrně hodně. Meziročně to může dělat i pár tisíc korun, pokud půjde o půjčku v malém objemu, je i těch pár stovek na úrocích navíc rozhodně škoda.

Porovnání dvou oblíbených půjček Cofidis půjčky a Tesco půjčky

Nebankovně nemusí být vždy výhodně

Poskytovatele půjčky si vždy pečlivě prověřte. Nebankovní půjčka totiž nemusí být výhodná vždy a všude, pro každého klienta platí trochu odlišná pravidla. Poskytovatelé na trhu, na které narazíte v rámci našeho srovnávače, ale nabízejí férový přístup a rychlé vyplacení peněz. Tedy to, co klienti nejčastěji požadují hned v první řadě. S kým se konkrétně dohodnete, je pak už zcela ve vaší kompetenci. Zkrátka a dobře, sto lidí, sto chutí, to platí opravdu do puntíku!

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: backlink indexing | Thanks to buy wow gold, etikettenkiste.de and buy backlinks