Bankovní půjčky jsou výhodnější

Bankovní půjčkyPůjčit si v bance je možná trochu zdlouhavější, než oslovovat nebankovní společnost, ale na druhou stranu tu máte několikero výhod. Jaké to jsou? Pojďme si trochu blíže rozebrat, co všechno vás čeká a nemine, když se rozhodnete pro bankovní půjčky. Tato alternativa má svá pro a proti, ale klady rozhodně nad zápory jasně převažují.

V čem konkrétně jsou tedy bankovní půjčky skvělé?

  • Máte jasně garantovanou úrokovou sazbu po celou dobu splácení. Smlouva sice bude obsáhlejší, než je běžné třeba v nebankovním sektoru, ale zato jasná a srozumitelná.
  • Dostanete nízký úrok, ten se zpravidla drží pod hranicí deseti procent. To je u půjček vůbec nejdůležitější věc…
  • Banka vám v mnoha směrech vyjde vstříc. Do smlouvy o půjčce je možné dát klauzuli o jednorázovém splacení celé částky bez sankcí nebo třeba také změnit výši splátek.

Jednou ze zajímavých variant, které se rozhodně vyplatí zvážit, je třeba Cetelem půjčka. Dvacetiletá tradice na českém trhu, tisíce spokojených klientů a možnost půjčit si až dvě stě tisíc korun během příštích pár dnů – žádné dlouhé čekání se konat nebude. Úroky od 6,9 procenta, to je rozhodně skvělá možnost, jak si levně půjčit peníze. Nehrozí dluhová past, nehrozí ani problémy se splácením vinou úroků, které jsou opravdu hodně vysoké.

Pojištění schopnosti splácet je tu naprostou samozřejmostí. A poplatky za sjednání půjčky nebo vedení úvěrového účtu? Na ty zapomeňte, jde o přežitek, který se dnes skoro nikde nekoná. Kdo by také o něco podobného stál, že?

Jedna z nejznámějších zahraničních bank

Na tuzemském trhu s úvěry se začínají prosazovat i zahraniční banky, jedním z názorných příkladů je třeba Sberbank. Právě Sberbank půjčka přináší možnost získat až půl milionu korun bez ručitele a hmotné zástavy. Splátkový kalendář můžete rozložit až na osm roků, půjčka je zcela bezúčelová a můžete také využít pojištění schopnosti splácet, které je pro klid na duši rozhodně klíčové. Sjednat půjčku můžete dokonce prakticky celou online, což je výhodou dnešní doby – nikam do banky na pobočku nemusíte, tříhodinové čekání tak odpadá.

A teď to nejlepší – úroková míra u Sberbank začíná na 5,99 procentního bodu, což zní skutečně dosti slibně. Moc lákavějších nabídek na tuzemském trhu s úvěry nenajdete, tedy pokud vůbec nějaké. Co vám potom brání sjednat si úvěr právě teď?

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Powered by WordPress | Designed by: backlink indexing | Thanks to buy wow gold, etikettenkiste.de and buy backlinks